19.00
Divadelní sál

Open Mic Na cucky #9

Pravidelné a otevřené setkávání písničkářů.

Hlavní host: Ondřej Galuška

Kytarista, pozounista, zpěvák a spoluautor písní skupiny Eggnoise, s níž nahrál čtyři alba. Nyní vystupuje sólově či se svým projektem The Odd Gifts, s nímž vydal v roce 2012 album, které obdrželo čtyři nominace na nezávislých hudebních cenách TAIS Awards. Je spoluautorem soundtracku k filmu Jana Hřebejka Svatá čtveřice. Podílel se i na nahrávkách Oldřicha Janoty či skupiny Květy.
http://bandzone.cz/ondrejgaluska
http://bandzone.cz/eggnoise

Jazz za Bukem
Kytarové duo tvoří Karel Jačko a Jarda Samek. Hrají jazzové standardy v gipsy swingovém aranžmá s vlastními českými texty, které jsou inspirované například Ivanem Mládkem. Karel sám se už na olomouckém Open Micu jednou objevil a bylo to jeho první (byť dvouskladbové) sólové vystoupení za 50 let hraní.
http://bandzone.cz/fan/kareljacko

MY4
Rock bez bicích, blues bez dvanáctky a trochu folku - převážně letohradské uskupení My4 samo sebe zatím neřadí ani do jedné zmíněné přihrádky. Pro Open Mic si přichystali verze písniček s akustickou kytarou. Kapela v současném složení (zpěv: Šárka Kejzlarová, housle: Petra Foglová, kytara: Ľudo Marcinčín) zkouší od roku 2014, ale její kořeny jsou o něco starší.
http://bandzone.cz/my4band

Vstupné dobrovolné (do klobouku).

Sledujte: www.facebook.com/openmicnacucky

 
Divadlo na cucky, Dolní nám. 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní mediální partner Divadla na cucky


TOPlist