14.00
Vstup volný.

Institut Institut / Tereza Sikorová - Zásilka

Social Distance Celebration.

Zásilka je performativní in situ intervence do veřejného prostoru, která je vytvořená přímo pro město Olomouc v rámci rezidenční výzvy Social Distance Celebration. Skrze motiv procházky hledá různé podmínky pro setkání, balancující na hranici vizuální performance a pohybového představení. 

Tereza Sikorová je choreografka, performerka, herečka, tanečnice a bývalá klaunka. Její tvorba je syntézou fyzického divadla a současného tance, často prezentovaná jako intervence do veřejného prostoru, performance nebo happening, nacházející vlastní decentralizovanou podobu v teorii i praxi na poli současného výtvarného umění. 
 
Je spoluzakladatelkou a členkou intermediální skupiny a občanského sdružení INSTITUT INSTITUT, která sdružuje aktéry různých výrazů a médií v diskuzi, kritice, výzkumu a současné tvorbě se záměrem podpory vzniku a prezentace individuálního a kolektivního díla. 
 
 
Výstup z rezidence bude prezentovaný jako zvuková instalace, zahájení proběhne ve 14h v Divadle na cucky, kde bude instalace přístupná až do 18h..


Vstup volný.
Newsletter na mail

Divadlo na cucky, Dolní nám. 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní mediální partner Divadla na cucky


TOPlist