17.30
Kurzovné: 150 Kč

Workshop současného tance se Štěpánou Mancovou

Workshop je otevřen všem, kdo má chuť poznat své tělo a jeho možnosti.

Workshop se zaměřuje a pracuje s rozdělením těla na jednotlivé části, body. Budeme hledat možnosti a souvislosti mezi těmito částmi těla a prostorem,který se neustále proměňuje. Skrze představu hmoty, která proměňuje svoji hustotu a konzistenční stav zkusíme v našem těle najít nové možnosti, plasticitu pohybu. Inspirací se nám stane sama příroda a přírodní jevy a procesy, které jsou v neustálé cirkulaci a přeměně. 

V následné improvizační části necháme naše tělo plout a vpíjet se do prostoru s představou zanechání stop. Také se všechny naše body budou mít šanci vzájemně propojit a vytvořit ještě neobjevily tvar.

Štěpána Mancová je absolventkou konzervatoře Duncan centre a dále její studium pokračovalo v Boloni, kde strávila roční intenzivní taneční program v Leggere Strutture. Dále se pokračovala svou stáž pod taneční skupinou Zappala danza compagnia na Sicílii.

Spolupracovala s choreografy a tanečníky Saju Hari, Elisa Pagani, Mattia Gaudini, Evou Blažíčkovou a spolupracuje se spolkem tYhle, především v představení LegoRytmus.

Nyní se věnuje své autorské tvorbě, pedagogické činnosti a je zakladatelkou MANUS Art Collective společně se Šimonem Klusem.

Kurzovné: 150 Kč

Newsletter na mail

Divadlo na cucky, Dolní nám. 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní mediální partner Divadla na cucky


TOPlist