10.00
W7 – kulturní a komunitní prostor — vstup zdarma

Noc divadel v Divadle na cucky

Celý program po rozkliknutí.

V rámci Noci divadel tentokrát zpřístupníme celý objekt bývalé kanovnické rezidence a otevřené dveře budou také k našim sousedům na W7 (Bajkazyl, Internetporadna, Poradna pro ženy a dívky, Maltézská pomoc). Těšit se můžete na světelnou instalaci i bohatý program, který nabídne rozmanité podoby divadla v Olomouci.

10.00 – 15.00 Divadelní Vintage Market
Tradiční Vintage Market ušitý na míru Noci divadel. Kromě tradičního blešího sortimentu se tentokrát můžete těšit také na stánky olomouckých divadel. Výtěžek z prodeje ve stáncích divadel půjde na podporu divadelního spolku Úlet.

18.00 – 19.00 SPOLU Olomouc – Rozehřívačka
Přijďte se před divadelním maratonem zúčastnit tzv. rozehřívacího kolečka, které je určeno dětem, rodičům, studentům, pracujícím i těm bez práce, zkrátka všem, co se rádi baví a chtějí se naladit na divadelní notu s herci z organizace SPOLU Olomouc.

19.00 – 20.00 Improshow Divadelního spolku ÚLET a improvizační skupiny O.L.I.V.Y.
Divadelní spolek Úlet funguje pod Charitou Olomouc. Jeho členové jsou lidé s bezdomoveckou minulostí, přítomností a možná i budoucností. Téměř dva roky se spolek věnuje jednoduchým improvizacím, které baví herce a snad i diváky.

20.00 – 21.00 Otevřená hodina s Cirkusem LeVitare
Cirkus LeVitare je jediným novocirkusovým seskupením na Olomoucku. Ve své otevřené lekci ukáže něco ze svého umění a zároveň návštěvníkům nabídne možnost vyzkoušet si žongléřské umění.

21.00 – 22.00 Kabaret Malý
Překvapení večera. Divadelně – architektonicko – hudební kabaret o jedné tajemné budově v centru města.
Divadlo na cucky, Dolní nám. 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní mediální partner Divadla na cucky


TOPlist