16.00
vstup zdarma

Noc divadel

Stejně jako loni se také letos Divadlo na cucky zapojí do celosvětové akce Noc divadel.

Stejně jako loni se také letos Divadlo na cucky zapojí do celosvětové akce Noc divadel. Od odpoledních hodin můžete divadlo navštívit při netradičních interaktivních prohlídkách nebo ochutnat něco z nabitého doprovodného programu. Vstup zdarma!


PROGRAM

16.00 – 17.00 Otevřená hodina Studia na cucky

Pohodlně se usaďte v hledišti našeho divadla. Na jevišti se tentokrát nebude hrát. Uvidíte, jak pracují frekventanti Studia na cucky na svém rozvoji. Těšte se na ukázkovou hodinu, při které nakouknete do kuchyně divadelní tvorby.


18.00 – 18.15 Prezentace tanečního workshopu

V Divadle na cucky probíhá každý týden dílna současného tance, která je otevřená všem generacím i lidem s rozdílnou zkušeností s pohybem. V podobě velice kratičkého představení vám ukážeme jakou cestou se současný tanec na W7 ubírá.


18.30 Vernisáž světelné instalace

V rámci světelné instalace rozsvítíme budovu bývalé Kanovnické rezidence a přidáme Noci divadel nezapomenutelný punc!


19.00 Koncert kapely Sarah and the Adams


18.30 – 22.00 Průběžný program

V průběhu celého večera se můžete těšit na speciální interaktivní hru, během které můžete sbírat malé odměny za odpovědi ve vědomostní soutěži o našem divadle. Ve foyer divadla budou připraveni Na cucky Djs a dokreslí půvabnou atmosféru večera. Po 22 hodině se akce přesouvá do foyer Moravského divadla, kde Noc divadel vyvrcholí společným setkáním všech olomouckých scén.
Divadlo na cucky, Dolní nám. 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní mediální partner Divadla na cucky


TOPlist