10.00
Freskový sál — kurzovné 490 Kč

Intenzivní kurz současného tance

Dvoudenní kurz s Kateřinou Višinskou.

Podstatou Contemporary dance je práce s tělem, jako s přirozeným nástrojem. Skrze tanec se učíme vnímat tělo v jeho komplexnosti a intenzitě. Klade se důraz na individualitu tanečníkova projevu, jeho vlastní prožívání a rozvoj jeho osobnosti obecně.

Intenzivní kurz bude koncentrovaným mixem všech principů contemporary dance (práce s těžištěm, gravitací, protažením a uvolněním) zhuštěným do dvou nabitých dnů.

Sobota: 10.00 – 15.00

Neděle: 9.30 – 12.30Lektorka: Kateřina Višinská

Kateřina Višinská studovala v letech 1999–2001 na taneční konzervatoři Duncan Centre v Praze, kde se v rámci studia seznámila s lektory z Holandska, Německa a Velké Británie. Absolvovala workshopy u Felixe Ruckerta (Německo), Davida Zambrana (Nizozemí/Venezuela-USA), Christiny McNut (Kanada) a dalších. Má mnohaleté zkušenosti s vedením kurzů pro začátečníky, mírně a středně pokročilé. V letech 2004 – 2007 vedla kurzy současného tance pro univerzitní studenty Univerzity Palackého v Olomouci. Tuto výuku znovu obnovila v roce 2014. Je bývalou ředitelkou festivalu Česká taneční platforma.

 

REZERVACE

 

Koupí tzv. zlaté vstupenky přispíváte částkou 100 Kč na rekonstrukci prostor na Dolním náměstí, kde na podzim 2017 otevřeme nové kulturní centrum.

Dolní vám. - Otevřete centrum kultuře!

Děkujeme.
Divadlo na cucky, Dolní nám. 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní mediální partner Divadla na cucky


TOPlist