10.00
Kurzovné: 850 Kč

Smart body / chytré tělo

Víkendový workshop s Filipem Staňkem.

Sobota a neděle 20. a 21. ledna od 10.00 do 13.00

Lekce je určena všem bez rozdílu věku, fyzické kondice nebo předchozích zkušeností. Lekci začneme příjemným zahřátím a přípravou těla i mysli, poté se budeme věnovat technickým cvičením na podlaze (floorwork), na vlastních nohách (možná i rukách). Naučíme se zvířecí chůze, převaly po zemi, efektní skoky. Bude nás zajímat práce s těžištěm, rytmus, plynulý tok pohybu, dynamika a efektivní využití naší energie. Zlepšíme si kondici, rychlost, hbitost, koordinaci i mobilitu v kloubech, zároveň však budeme poslouchat a respektovat své tělo. Budeme se hýbat, budeme TANČIT! Taneční vazby budou poskládány tak, aby si zatančili jak začátečníci, tak pokročilí. Jak cítíte hudbu a vnímáte pohyb, bude na vás. Naším cílem bude najít radost a svobodu v pohybovém projevu. Na závěr si tělo a mysl zase zklidníme, uvolníme tělesné i psychické bloky, a na vlně vyplavených endorfinů odplujeme spokojeně domů.

O lektorovi
Filip Staněk vystudoval tanec a herectví na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Pět let působil jako sólista v Národním divadle moravskoslezském a zároveň jako pedagog na ostravské konzervatoři a v tanečních studiích. Poté přesídlil do Monaka, kde pracoval jako kondiční trenér. Od roku 2017 je certifikovaným trenérem, zároveň působí jako hostující taneční pedagog např. v Laterně magice nebo ostravském Cooltouru. Od roku 2017 je členem tanečního souboru 420PEOPLE - pro mezinárodně obsazenou choreografii Nomad si ho vybral sám světově proslulý Sidi Larbi Cherkaoui.


Cena: 850 Kč

kurzovné se platí převodem na účet 207002062/0300 – do zprávy pro příjemce napište své jméno a informaci „kurzovné taneční workshop“

Rezervace na emailu rezervace@divadlonacucky.cz
Rezervace je závazně potvrzena až po přijetí platby na účet.

 

JIŽ PLNĚ OBSAZENO!!!
Divadlo na cucky, Dolní nám. 42, 779 00 Olomouc
www.divadlonacucky.cz | www.facebook.com/divadlonacucky
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.


TOPlist