10.00
Kurzovné: 850 Kč

Smart body / chytré tělo

Víkendový workshop s Filipem Staňkem.

Sobota a neděle 20. a 21. ledna od 10.00 do 13.00

Lekce je určena všem bez rozdílu věku, fyzické kondice nebo předchozích zkušeností. Lekci začneme příjemným zahřátím a přípravou těla i mysli, poté se budeme věnovat technickým cvičením na podlaze (floorwork), na vlastních nohách (možná i rukách). Naučíme se zvířecí chůze, převaly po zemi, efektní skoky. Bude nás zajímat práce s těžištěm, rytmus, plynulý tok pohybu, dynamika a efektivní využití naší energie. Zlepšíme si kondici, rychlost, hbitost, koordinaci i mobilitu v kloubech, zároveň však budeme poslouchat a respektovat své tělo. Budeme se hýbat, budeme TANČIT! Taneční vazby budou poskládány tak, aby si zatančili jak začátečníci, tak pokročilí. Jak cítíte hudbu a vnímáte pohyb, bude na vás. Naším cílem bude najít radost a svobodu v pohybovém projevu. Na závěr si tělo a mysl zase zklidníme, uvolníme tělesné i psychické bloky, a na vlně vyplavených endorfinů odplujeme spokojeně domů.

O lektorovi
Filip Staněk vystudoval tanec a herectví na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Pět let působil jako sólista v Národním divadle moravskoslezském a zároveň jako pedagog na ostravské konzervatoři a v tanečních studiích. Poté přesídlil do Monaka, kde pracoval jako kondiční trenér. Od roku 2017 je certifikovaným trenérem, zároveň působí jako hostující taneční pedagog např. v Laterně magice nebo ostravském Cooltouru. Od roku 2017 je členem tanečního souboru 420PEOPLE - pro mezinárodně obsazenou choreografii Nomad si ho vybral sám světově proslulý Sidi Larbi Cherkaoui.


Cena: 850 Kč

kurzovné se platí převodem na účet 207002062/0300 – do zprávy pro příjemce napište své jméno a informaci „kurzovné taneční workshop“

Rezervace na emailu rezervace@divadlonacucky.cz
Rezervace je závazně potvrzena až po přijetí platby na účet.

 

JIŽ PLNĚ OBSAZENO!!!
Divadlo na cucky, Dolní nám. 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní mediální partner Divadla na cucky


TOPlist