19.00
Vstupné: 50 Kč

Open Mic na cucky #25

Pravidelné setkávání (nejen) písničkářů. 

HLAVNÍ HOST: Děti mezi reprákama

Písničkářský projekt Dominika Zezuly působícího dříve v elektropopovém duu post-hudba. S melancholickým slowcoreovým vyprávěcím folkem Dětí mezi reprákama vydal už tři alba, z nichž to poslední nazvané Prázdniny vyšlo v loňském roce u labelu Červený kůň. Děti mezi reprákama vznikly jako kolaborativní projekt, ve kterém s Dominikem na každé skladbě spolupracoval jiný hudebník. Postupně se z některých spolupracujících umělců stali stálí hosté a nyní už fungují Děti mezi reprákama jako klasická kapela. V té kromě Dominika figuruje na postu kytaristy Ondřej Mikula, vystupující jinak pod pseudonymem Aid Kid jako renomovaný producent elektronické hudby, a klavírista Jiří Libánský známý v hudebním světě jako designér a autor obalů desek Priessnitz nebo The Ecstasy Of Saint Theresa. Na Open Mic se Děti mezi reprákama představí v prapůvodní sólové písničkářské podobě.

http://detimezireprakama.tumblr.com/

 

Maki

Teprve dvacetiletá písničkářka ze Zábřehu hraje podle svých slov experimentální folk. Dle našich příjemně hitový pop-folk se severským nádechem. Na kytaru hraje od malička, ale zpěv se pro ni stal koníčkem teprve nedávno. Vlastní písničky začala skládat v patnácti letech. Loni v prosinci vydala nové album Light, které obsahuje osm skladeb s melancholickými texty a aranžemi, jež mají téměř pohádkový nádech.

https://www.vivala.cz/alba/225519/maki-light

 

Jan Stoniš

Ostravský indie-folkový písničkář ovlivněný především Vladimírem Mišíkem a Tomem Pettym. První písničky začal skládat v osmnácti. Nejvíc má blízko k rocku 70. až 90. let a též k heartland rocku.

https://www.facebook.com/JANSTONISH/

 

Vstupné: 50 Kč

REZERVACE
Divadlo na cucky, Dolní nám. 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní mediální partner Divadla na cucky


TOPlist