17.00
Kurzovné: 290 Kč

SMART BODY

Taneční workshop s Filipem Staňkem.

Smart body je pohybový jazyk kultivující naši pohybovou inteligenci. Vychází z technik současného tance, ale zároveň si bere účinné nástroje z dalších odvětví, jako jsou sport, bojová umění, fyzioterapie, Fighting Monkey a další. Lektorem je tanečník Filip Staněk.

Pro koho?
Může přijít kdokoliv, muži i ženy, začátečníci i profesionálové, mladí i staří; každý, kdo cítí potřebu se hýbat, učit se nové věci a nebojí se dělat při tom chyby.


Filip Staněk
Vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, obory tanec a herectví. Pět let působil jako sólista baletu v Ostravě a zároveň jako taneční pedagog. Po vážném úrazu páteře přehodnotil svůj život i přístup k tréninku. Dva roky žil v Monaku, kde pracoval jako fitness trenér a psal povídky na svých internetových stránkách (Povídky z pod fousu).
Nyní je členem tanečního souboru 420people, certifikovaným trenérem v 3D Fitness Academy a tanečním pedagogem. Absolvoval desítky workshopů po celém světě se zaměřením na různá odvětví tance a pohybu. Jeho celoživotní vášeň pro tanec a literaturu, a zároveň zkušenosti z rozličných oborů, vyústily v otevřený tanečně pohybový koncept smart body.


Více informací o smart body: https://www.facebook.com/SMART-BODY-1881015475244330/

Kurzovné: 290 Kč

REZERVACE
Divadlo na cucky, Dolní nám. 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní mediální partner Divadla na cucky


TOPlist