09.00
Kurzovné: 250–600 Kč

Move with us

Taneční a jógové workshopy.

Jednodenní intenzivní workshopy, během kterých se bude střídat protažení, prodýchání a zklidnění na lekcích jógy s dynamickým tancem, floor work, prací ve dvojicích i jednotlivcích. Večer nás bude čekat představení vybraných technik tanečně-pohybové terapie, která je skvělým propojením předešlých workshopů. Pro každého se něco najde, všichni jste srdečně vítáni! Předchozí zkušenost není nutností.

 

BLAZEJ JASINSKI

Blazej pochází z Polska, taneční konzervatoř vystudoval v rakouském městě Linz. Momentálně žije 8 let v Holandsku, kde pracuje pro přední choreografy a divadelní scénu. V současné době učí také na uměleckých univerzitách, tanečních festivalech a často cestuje po celém světě s různými projekty.

Na Blažejových lekcích současného tance si přiblížíme a vysvětlíme techniky, jak využívat podlahu k plynulému pohybu. Představí nám také formy fyzického divadla se základními prvky akrobacie. Na odpoledním workshopu budeme budovat důvěru a stabilitu při práci s partnerem.

 

NICOLA MACHALOVÁ

Nicola pochází ze Slavičína, nyní žije v Holandsku. Vystudovala v Olomouci pětiletý obor psychologie. Již 4. rokem učí různé styly jógy (bikram, hatha, hormonální jógová terapie). Kromě jógy se obecně zajímá o práci s tělem, momentálně začíná další studia tanečně-pohybové terapie.

S Nicolou začneme ráno s lekcí vinyasy, kde na sebe všechny pozice navazují tak, aby lekce plynula v rytmu dechu. V odpoledním bloku budeme pracovat ve dvojicích. Jednoduché pozice v párech nám pomůžou lépe se protáhnout, získat stabilitu a naladit se na prožívání druhého. Vyzkoušíme si také vzájemnou jógovou masáž, která bude příjemným zakončením celé lekce. Nicola nás provede také večerním blokem, kde se na závěr setkáme s vybranými technikami tanečně-pohybové terapie. Bude nás čekat řízená improvizace, práce s různými kvalitami pohybu, vedená meditace a mnoho dalšího.

 

 

DOPOLEDNÍ BLOK:

9.00–10.00: Lekce jógy vinyasa flow (Nicola)

10.15–12.00: Taneční lekce contemporary (Blazej)

 

Kurzovné: 300 Kč

REZERVACE

 

 

ODPOLEDNÍ BLOK:

13.30–15.00: Jóga ve dvojicích & Thajská jógová masáž (Nicola)

15.15–17.15: Taneční workshop / práce s partnerem (Blazej)

*není nutné přijít ve dvojicích!

 

Kurzovné: 300 Kč

REZERVACE

 

 

VEČERNÍ BLOK:

18.00–20.00: Vybrané techniky tanečně-pohybové terapie (Nicola+Blazej)

(zde se setkáme s řízenou improvizací, různými kvalitami pohybu, prací ve dvojicích, kresbou a závěrečným kruhem sdílení)

 

Kurzovné: 250 Kč

REZERVACE

 

Dvě jakékoliv lekce: 500 Kč

REZERVACE

 

Celý den: 650 Kč

REZERVACE
Divadlo na cucky, Dolní nám. 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní mediální partner Divadla na cucky


TOPlist