2014

leden 2014

8. 1. DNC / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

8. 1. DNC / Wurmova 7
18.30 Taneční workshop současné techniky s Jitkou Košíkovou

13. 1. DNC / Wurmova 7
19.00 Taneční workshop současné techniky s Jitkou Košíkovou

14. 1. DNC / Wurmova 7
19.30 Slovanský tyátr - Modrá tvář

15. 1. DNC / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

15. 1. DNC / Wurmova 7
18.30 Taneční workshop současné techniky s Jitkou Košíkovou

15. 1. DNC / Wurmova 7
19.30 Fernando Krapp mi napsal tenhle dopis

22. 1. DNC / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

22. 1. DNC / Wurmova 7
18.30 Taneční workshop současné techniky s Jitkou Košíkovou

23. 1. DNC / Wurmova 7
19.30 Červená Karkulka

27. 1. DNC / Wurmova 7
19.00 Taneční workshop současné techniky s Jitkou Košíkovou

28. 1. DNC / Wurmova 7
19.30 Konzervatoř Evangelické Akademie - Naša pastorkyňa

29. 1. DNC / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

29. 1. DNC / Wurmova 7
18.30 Taneční workshop současné techniky s Jitkou Košíkovou

30. 1. DNC / Wurmova 7
19.30 Doupě

únor 2014

3. 2. DNC / Wurmova 7
19.00 Open Mic na cucky

3. 2. Freskový sál / Wurmova 7
19.00 Taneční workshop současné techniky s Jitkou Košíkovou

4. 2. DNC / Wurmova 7
18.30 Přednáška Martina Škabrahy

5. 2. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

5. 2. Freskový sál / Wurmova 7
18.15 Taneční workshop současné techniky s Jitkou Košíkovou

10. 2. Freskový sál / Wurmova 7
19.00 Taneční workshop současné techniky s Jitkou Košíkovou

12. 2. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

12. 2. Freskový sál / Wurmova 7
18.15 Taneční workshop současné techniky s Jitkou Košíkovou

12. 2. DNC / Wurmova 7
19.30 Slovosledi: Slovosledi ve vlastní šťávě

14. 2. DNC / Wurmova 7
18.00 Kluci + Alfonz Mergell + Lesmír / koncerty + vernisáž výstavy

17. 2. DNC / Wurmova 7
19.30 Dorian

18. 2. DNC / Wurmova 7
18.30 Projekce filmu Food savers / Za()hrada ladem VII.

19. 2. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

19. 2. Freskový sál / Wurmova 7
18.15 Taneční workshop současné techniky s Jitkou Košíkovou

20. 2. DNC / Wurmova 7
19.30 Vyčištěno

22. 2. DNC / Wurmova 7
19.00 V. REPREZENTAČNÍ PLES NA CUCKY

24. 2. DNC / Wurmova 7
19.30 Červená Karkulka

26. 2. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

27. 2. DNC / Wurmova 7
18.30 Přednáška Transition Towns / Možnosti energie II

březen 2014

1. 3. DNC / Wurmova 7
19.30 Dorian

2. 3. DNC / Wurmova 7
19.30 Dorian

5. 3. DNC / Wurmova 7
19.30 Anthony Nikolchev - Echoes

6. 3. DNC / Wurmova 7
19.30 Impromač: Muži ženám

10. 3. DNC / Wurmova 7
19.00 Open Mic na cucky

10. 3. DNC / Wurmova 7
19.00 Taneční workshop současné techniky s Jitkou Košíkovou

11. 3. DNC / Wurmova 7
19.30 Červená Karkulka

13. 3. DNC / Wurmova 7
18.30 Projekce dokumentárního filmu Hlína / Za()hrada ladem VIII

17. 3. DNC / Wurmova 7
19.00 Taneční workshop současné techniky s Jitkou Košíkovou

18. 3. DNC / Wurmova 7
19.30 Dej mi štěstí

19. 3. DNC / Wurmova 7
18.30 Přednáška Tomáše Achillese / Možnosti energie III

24. 3. DNC / Wurmova 7
19.00 Taneční workshop současné techniky s Jitkou Košíkovou

24. 3. DNC / Wurmova 7
19.30 Saga III

25. 3. DNC / Wurmova 7
18.30 Projekce dokumentárního filmu Voda vydělává / Možnosti energie IV.

29. 3. DNC / Wurmova 7
19.30 Slovanský tyátr - *O*EO a *U*IE

30. 3. DNC / Wurmova 7
19.30 Fernando Krapp mi napsal tenhle dopis

31. 3. DNC / Wurmova 7
19.00 Taneční workshop současné techniky s Jitkou Košíkovou

duben 2014

2. 4. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

7. 4. DNC / Wurmova 7
19.00 Open Mic na cucky

9. 4. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

9. 4. DNC / Wurmova 7
19.30 Dorian

13. 4. DNC / Wurmova 7
18.30 Doupě

14. 4. DNC / Wurmova 7
17.00 Vintage Market / Bleší trh

16. 4. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

18. 4. DNC / Wurmova 7
19.00 Improliga

22. 4. DNC + Deniska + Vertigo
18.00 Dvě vernisáže / 18:00 | Floex: Kdybych žil před 70ti lety v Americe a nedělal hudbu | vernisáž | Vitrína Deniska, Denisova 5

23. 4. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

30. 4. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

květen 2014

5. 5. DNC / Wurmova 7
19.00 Open Mic na cucky

7. 5. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

12. 5. DNC / Wurmova 7
18.00 Konzervatoř Evangelické Akademie - Naša pastorkyňa

13. 5. DNC / Wurmova 7
18.30 Přednáška Milana Smrže

14. 5. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

15. 5. Brno / Festival I kráva má ...
19.00 Saga III

15. 5. DNC / Wurmova 7
20.00 Mlčení

16. 5. DNC / Wurmova 7
20.00 Mlčení

21. 5. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

28. 5. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

29. 5. DNC / Wurmova 7
19.30 Projekce dokumentu Reminiscence / Tanec Praha 25 let

červen 2014

4. 6. DNC / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

4. 6. DNC / Wurmova 7
18.30 Petra Doleželová, Martin Kubica – (Ne)místně / prázdné / vernisáž

5. 6. DNC / Wurmova 7
18.30 Když kino jede k vám

7. 6. DNC / Wurmova 7
20.30 ANGELy

8. 6. DNC / Wurmova 7
10.00 Workshop Solo for body

11. 6. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

18. 6. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

18. 6. Freskový sál / Wurmova 7
20.00 Andrea Miltnerová - Flashback

19. 6. DNC / Wurmova 7
18.30 Přednáška Napětí stojících domů

20. 6. DNC / Wurmova 7
19.30 Divadelní spolek J. K. Tyl Brodek u Přerova / Blbec k večeři

21. 6. Jalubí
19.30 Kabaret na cucky

23. 6. Freskový sál / Wurmova 7
18.30 Přednáška o komunitních centrech

24. 6. DNC / Wurmova 7
19.30 Slovanský tyátr - Naši furianti

25. 6. Freskový sál / Wurmova 7
16.30 Žonglování s Cirkusem LeVitare

25. 6. DNC / Wurmova 7
18.30 Úspora energie v konfliktech

25. 6. DNC / Wurmova 7
19.30 Slovanský tyátr - Naši furianti

28. 6. Náplavka / Hradec Králové
22.30 Hedoné

29. 6. Náplavka / Hradec Králové
22.30 Hedoné

 


Divadlo na cucky, Dolní nám. 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní mediální partner Divadla na cucky


TOPlist